Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-06, 20:28   #1509
atoma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 29
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

po przejrzeniu 13 stron z postami zwątpiłam i postanowiłam po prostu zadać swoje pytanie;
ale może najpierw uwagi: nie wiem kto wpadł na pomysł połączenia wątków o pielęgnacji skóry suchej i naczynkowej; nie wiem czym to było uzasadnione; i tak jak teraz szukam podkładu do cery suchej (to jest moje pytanie) muszę przebrnąć przez setki postów o naczynkach; męczące i odrzucające od wątku;
uwaga druga nie wiem czemu tak ufacie dirosealowi; ja mam skórę z rumieniem (nie naczynkami) i ten kremik przepisał mi jeden dermatolog; poza tym że nastąpił ubytek w portfelu to żadnych innych efektów nie widziałam;
poszłam do drugiego dermatologa, który wiedział co to filtry i dał mi pierwsze próbki, on zabronił mi używania dirosealu, więc ja radzę z tym uważać bo może tylko podrażnić skórę; dostałam za to ruboril i synchrorose do stosowania naprzemiennie (po 2 miesiącach zmiana);

używam antka xl na codzień ale czasami chciałabym nałożyć podkład, np wieczorem idę na imprezę i nie muszę mieć filtrów;
teraz pytanie co by było dobre dla suchej (żeby nie było uczucia ściągania) i dodatkowo chropowatej skóry (problemy z rogowaceniem ale brak pryszczy); sprawdzałam podkłady lrp ale są za ciemne - jak się nie czerwienię skóra jest bardzo jasna

mam nadzieję że mi coś doradzicie

atoma
__________________

atoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując