Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-07, 19:29   #1513
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez atoma Pokaż wiadomość
po przejrzeniu 13 stron z postami zwątpiłam i postanowiłam po prostu zadać swoje pytanie;
ale może najpierw uwagi: nie wiem kto wpadł na pomysł połączenia wątków o pielęgnacji skóry suchej i naczynkowej; nie wiem czym to było uzasadnione; i tak jak teraz szukam podkładu do cery suchej (to jest moje pytanie) muszę przebrnąć przez setki postów o naczynkach; męczące i odrzucające od wątku;
Witaj na BK i gratuluje,ze pomimo zwatpienia postanowilas zabrac glos w tym watku.
Decyzja o laczeniu watkow powstala niedawno i nie bylo problemu aby zglosic sugestie lub wlasne propozycje,by udalo sie Moderatorom zapanowac nad chaosem jaki sie wkradl.
Odnosnie podkladow-mamy KWC,kilka watkow o kolorowce i spokojnie mozna poszukac podpowiedzi dla siebie lub podbic watek pytaniem


Cytat:
Napisane przez atoma Pokaż wiadomość
uwaga druga nie wiem czemu tak ufacie dirosealowi; ja mam skórę z rumieniem (nie naczynkami) i ten kremik przepisał mi jeden dermatolog; poza tym że nastąpił ubytek w portfelu to żadnych innych efektów nie widziałam;
poszłam do drugiego dermatologa, który wiedział co to filtry i dał mi pierwsze próbki, on zabronił mi używania dirosealu, więc ja radzę z tym uważać bo może tylko podrażnić skórę; dostałam za to ruboril i synchrorose do stosowania naprzemiennie (po 2 miesiącach zmiana);
Dziwnie ujelas kwestie Dirosealu-wiele z Nas go uzywa i jestesmy zadowolone ale tez sa osoby,ktorym on nie sluzy.Nie widze w tym nic nadzywczajnego-wiadomo,ze kazdy kosmetyk zostanie inaczej przyjety.

Zreszta Diroseal to retin wiec filtry przy nim tak czy tak sa konieczne wiec nie widze nawiazania,ze drugi dermatolog wiedzial co to filtry

Cytat:
Napisane przez atoma Pokaż wiadomość
używam antka xl na codzień ale czasami chciałabym nałożyć podkład, np wieczorem idę na imprezę i nie muszę mieć filtrów;
teraz pytanie co by było dobre dla suchej (żeby nie było uczucia ściągania) i dodatkowo chropowatej skóry (problemy z rogowaceniem ale brak pryszczy); sprawdzałam podkłady lrp ale są za ciemne - jak się nie czerwienię skóra jest bardzo jasna

mam nadzieję że mi coś doradzicie

atoma
Osobiscie lubie bardzo podklad w piance IsaDory jednak nie wiem czy akurat najjasniejszy odcien bedzie Ci pasowac,pomimo jasnej karnacji nie jestem blada a odcien 50 IsaDory swietnie stapia sie z cera.Dobrym roziwazaniem jest krem tonujacy Bielendy Sunny Skin-ale potrzeba pod niego dobrego nawilzacza typu.Humektan czy Xerial 5,lub cos innego,co Ci pasuje.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ja wpadłam na ten pomysł. Uzasadnione jest to tym, że moderator ma dbać o przejrzystość froum, a już coś nas trafia kiedy wchodzimy codziennie na forum i widzimy 7 wątków na ten sam temat.
L_V w pelni popieram Twoja decyzje i nie widze tutaj problemu-a jezeli ktos ma lepszy pomysl,to jestesmy otwarte wobec zmian i zawsze mozna posortowac watek.

POzdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując