Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-08, 09:34   #1514
atoma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 29
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Odnosnie podkladow-mamy KWC,kilka watkow o kolorowce i spokojnie mozna poszukac podpowiedzi dla siebie lub podbic watek pytaniem
postaram się odszukać wątki o kolorówce

Cytat:
Dziwnie ujelas kwestie Dirosealu-wiele z Nas go uzywa i jestesmy zadowolone ale tez sa osoby,ktorym on nie sluzy.Nie widze w tym nic nadzywczajnego-wiadomo,ze kazdy kosmetyk zostanie inaczej przyjety.
z tego co pamiętam retin (dermatolog mówił o całej grupie składników) może podrażniać rumień, więc jest zabroniony;

Cytat:
Zreszta Diroseal to retin wiec filtry przy nim tak czy tak sa konieczne wiec nie widze nawiazania,ze drugi dermatolog wiedzial co to filtry
nawiązanie jest ważne, ponieważ ten pierwszy dermatolog nawet mnie nie poinformował o ochronie przeciwsłonecznej, która jest ważna w przypadku skóry z rumieniem; dał mi diroseal bo a nóż widelec pomoże; dał mi ten kremik i żadnych filtrów;
to się działo zanim na wizażu powstał wątek biochemia; pamiętam że znalazłam jakieś oddzielne forum biochemia urody, które obecnie - z tego co wiem- nie istnieje; nawet nie można było dowiedzieć sie czegoś więcej o filtrach;
takie wychwalanie dirosealu może być mylące, to jest kremik bez recepty więc każdy kto to przeczyta może pójść i kupić; bez żadnej konsultacji z lekarzem; a wiem że jak się ma rumień to się rzuci na wszystko co może pomóc; trzeba być jednak rozsądnym...

Cytat:
L_V w pelni popieram Twoja decyzje i nie widze tutaj problemu-a jezeli ktos ma lepszy pomysl,to jestesmy otwarte wobec zmian i zawsze mozna posortowac watek.
ja rozumiem, że to wkurzające, co raz wyskakujące wątki o tym samym; ale może niekoniecznie ich łączenie tylko blokowanie z info do nadawcy, że taki wątek już istnieje i że należy lepiej przeszukać forum;
tylko że same powiedźcie - jak przebrnąć przez wątek na 51 stron???

pozdr
atoma
__________________

atoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując