Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przed i po czyli moja METAMORFOZA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-19, 21:14   #15
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: przed i po czyli moja METAMORFOZA

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z dziewczyniami- idealnie podkreslasz swoja urode. Talent masz, i to ogromny.

Tak jak ty, nie mam ogromnych oczu (prosze, nie przyjmij tego jako krytyke!) i zawsze balam sie obrysowac cale oko, tak jak ty to zrobilas. Myslalam ze jeszce je pomniejsze, ale widze ze jest na to sposob! Zapisalam sobie twoje fotki oczu (mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko), i postaram sie zrobic cos podobnego, tyle ze troche jasniejszym odcieniem.
dziekujebierz przyklad ucz sie-zycze powodzenia i osiagniecia zamiezonego efektu

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
jak bym chciała żeby mnie tak ktoś profesjonalnie "odpicował" cudo !
,,pimp my face,,dzieki zapraszam za darmopo kolezensku

Cytat:
Napisane przez Lara-21 Pokaż wiadomość
Zdjecie "po" to dowod na to jaki masz wielki talent Umiesz doskonale podkreslic to co w Tobie najpiękniejsze Brawo
Bez makijazu tez wygladasz ładnie, niepotrzebnie sie wstydziłasja to dopiero strrrrrasze
hehehe to teraz czas na twoja metamorfoze kochana dziekuje

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Ale czad uwielbiam metamorfozy ah ah ah Sama kiedys odważyłam się wstawić jedną no ale powiem Ci , że jesteś mistrzynią pędzelków slicznie podkresliłaś swoją urodę, bo co byś nie gadała, ale nawet na zdjęciu NUDE jesteś bardzo ładna
Makijaż elegansio
dziekuje
Cytat:
Napisane przez pogodynka20 Pokaż wiadomość
Wyglądasz poprostu pięknie chociaż bez makijażu masz jakby brwi bardziej zaokrąglone i wydaje mi się ,że taki kształt jest ładniejszy tak delikatniej i bardziej kobieco
eeee tam ja wole domalowane
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując