Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIOR - kolorówka cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-04, 13:40   #960
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
804 EXTASE PINKS ... jak widac blink blink...
Strasznie błyszczą...

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Redsiku to silver look, jestem w pracy a do nazw kosmetyków nie mam głowy - tyle tego jest, ale pamietam że kilka str wczesniej pisałysmy o nich obie
Ja je pamiętam, bo mam na liście nawet. Kiedyś na jakimś blogu widziałam swatche i ten ciemny kolor był tam opisany jak Taupe (określenie takiego szaro-brązowego koloru)- czyli to co kocham

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ochhhh... ... za to znalazlam piateczki co mi sie podobaja ... w zyciu ich nie widzialam na oczy... pewnie tez byla jakas limitowanka... i tak siedzie i na nie patrze ... i dumam...
Pierwsze widzę. Pewnie limitowanka na Azję... Dobrze, że mnie nie kuszą...

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wszystkie 4 piatki pojawily sie wlasnie u mnie w Douglasie online ... chyba zaraz klikne ...


Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
sie kliknely... Mystic Smokys i nowe Night Dust... beda najpozniej w sobite u mnie ... a jak sie Douglas postara to moze jutro hyhy...

tez mialam kuponik na 10% ...


Ale masz fajnie.... Ja też tak kcem

Desti - w Night Dust jest jeden kolor opisywany jako niebiesko-fioletowy (ten w górnym prawym rogu), Mogłabyś go później porównać do tego niebieskiego z Twilight? On dla mnie też jest niebieski z fioletowym połyskiem, ciekawa jestem tego odcienia z Night Dust...

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-02-04 o 13:43
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora