Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy czarny kolor włosów zasze postarza?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-07, 08:35   #1
andzia8001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ... zza biurka ....
Wiadomości: 57
Unhappy

Czy czarny kolor włosów zasze postarza?


Mam w tej chwili ciemny brąz (ciepły odcień, raczej ciemny) - wyglądam fatalnie, bardzo nieświeżo... tak, jakby nie był odpowiedni dla mnie. Wcześniej miałam parę lat włosy w kolorze czarnym - kruczoczarne, długie i błyszczące. Mam z natury gładkie włosy, więc ten czarny był naprawdę fajny. Dobiegam 30-tki, urodziłam dziecko - postanowiłam trochę zmienić kolor by się "odmłodzić" (bo ile można w czarnym), no i nie jestem zadowolona. Teraz tak dumam i dumam ..... zrezygnowałam z czarnego, bo mi się znudził, myślałam, że postarza... ale w brązie jest mi jeszcze gorzej (blond również - ściągałam czarny pasemkami jasnymi, a po miesiącu pomalowałam na brąz, bo wyglądałam ohydnie). Jestem zimnym typem urody chociaż mam brązowo zielone - oczy. Jak uważacie, ten czarny zawsze postarza? (nie dodaję teraz zdjęć, bo nie mam w tej chwili takiej możliwości, nadrobię później) Mam taką straszną ochotę iść do sklepu po czarną farbę.....
andzia8001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując