Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-17, 17:40   #33
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

Cytat:
Od razu jak ma sie jasny kolor wlosow to pisze sie , ze tandetnie . Byc moze tak , ale ja sie tak nie czuje. Podoba mi sie taki kolorek , ale chcial bym go przyciemnic
nie od razu jak ma się jasny kolor to wygląda się tandetnie... jak ma się taki jak zaprezentowałaś na tym zdjęciu, jak ubiera się na różowo i maluje w taki sposób to niestety wygląda się właśnie tandetnie. Mówię tu o wyglądzie, a nie o charakterze, bo dwie całkiem odmienne sprawy Sama mam jasny blond ale wszystko zależy od ogólnej stylizacji, mi się taka jak zaprezentowałaś po prostu nie podoba
I zastanów się czy dobrze będziesz się czuła wyglądając jak sztuczna lala Barbie...

Cytat:
Po pewnym czasie nie ma problemu zawsze mozna z jasnego blondu przemalowac na ciemniejsz blond .
ojj nie jest to wcale takie łatwe... wręcz to bardzo trudn aby uzyskac nie za ciemny kolor
ja obecnie próbowałam róznymi odcieniami i wszystkie początkowo ą za ciemne, a po kilku myciach kolor za szybko się spłukuje z jasnych włosów.. wcale nie jest tak hop siup
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując