Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi
Wątek: Nasze blogi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-26, 12:20   #2092
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Nasze blogi

A ja mam prośbę do Was, Dziewczyn blogujących

Jeśli robicie swatche, proszę starajcie się, żeby były one wyraźne i w miarę dobrze oddawały rzeczywisty kolor produktu.

Mnóstwo z Was które wypowiadały się w tym wątku ma rewelacyjne zdjęcia ( i zapewne dobre aparaty ), często sama wykorzystuję je w celach poglądowych ale zdarzało mi się trafić na bloga (nie pomnę adresów teraz) gdzie cień był tylko niewyraźną plamą, szminka miała mocno przekłamany kolor lub zdjęcia były ewidentnie żółte lub niebieskie. Samej zdarza mi się czasem cykać fotki do różnych wątków w celu pokazania koloru/faktury produktu i wiem jakie to trudne, żeby wiernie odwzorować barwy, ale skoro da się to zrobić to warto trochę się postarać
W końcu, skoro prowadzi się bloga i chce się ludziom coś pokazać to może warto byłoby dwa razy spojrzeć na te fotki i ocenić czy rzeczywiście nadają się do publikacji, a nie tylko wklejać "bo to swatch i z pewnością ktoś kliknie, żeby obejrzeć".

Proszę, nie odbierzecie tego jako atak na którąkolwiek z Was, ot luźna uwaga osoby czytającej/oglądającej, ale nie piszącej bloga
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora