Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-13, 19:40   #4112
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Witajcie!

Podczytuję wątek regularnie, lecz dopiero teraz postanowiłam napisać



Super! *O* Wymagana jest ponad to jakaś minimalna kwota?/któraś z kart? (poluję na zachwalany przez wizażanki podkład Shiseido najlepiej SPF 30/40 ) Chciałam się was również poradzić odnośnie proszenia o zrobienie próbek. Mam wielką ochotę przetestować kilka podkładów. Jak myślicie o ile próbek mogę poprosić? (jak w ogóle wygląda sporządzanie takiej próbki? dotychczas, mimo iż panie z S. mnie już znają nie miałam odwagi o to prosić)

Ponad to na stronce S. wyczytałam, iż jest rabat 20% na firmę Make Up Forever i produkty do pielęgnacji ciała z serii Tes To!... Polecacie coś z obu firm?
Z MUFE aqualinery Podobno też pędzle mają niezłe ale nie wiem.
Jeśli chodzi o próbki to zależy od konsultantki. Podobno mogą zrobić jedną bez zakupów. Ja robiłam zakupy i dostałam trzy ale o więcej nie prosiłam. Próbki pani robi przekładając trochę podkładu z testera do takiego małego słoiczka. Zależnie od pani i testera może być tak że dostaniesz próbkę na tydzień używania albo na jeden raz.

Edytowane przez summerisgone
Czas edycji: 2012-05-13 o 19:42
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora