Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-04, 14:33   #1742
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! Sprawdzajcie dokładnie co i ile wam wysyła Anka!! Ja mam na szaro w arkuszu, cos czego nie dostalam.... Wysyła jakiś drobnostki (pewnie gratisy) aby troche uspokoić, ale mam w d*** taki interes!

Wiem, że to czyta, i dlatego to pisze! Więc droga Anno, niech dotrze do Ciebie to, że ja jak i wiele innych uczestniczek nie machniemy na to ręką, i choćby brakowało 1 zł, będziemy ciągnęły sprawę dalej....

Nie chce już żadnych przesyłek od ciebie po 2 słoiczki i kilka próbek, chyba że cie stać na kolejne wysyłki. BTW NIe chce już żadnych przesyłek. Nie umiesz czegoś zorganizować dobrze to się nie deklaruj!
Potrzebny ci był kretyt 0% z naszych środków, to trzebabyło poprosić swoich znajomych o pożyczkę bo ja tak tego napewno nie zostawie....
Wiecie ja nic u Ani nie zamawiałam, choć już wtedy bardzo interesowały mnie bebiki. Ale czytajac Wasze opowieści, zaczynam podejrzewać, ze Ania mogła pożyczyć tę kasę i teraz nie bardzo wie jak ją oddać. Pewnie kilka tys. się uzbierało Mam nadzieję, że sytuacja się rozwiąże i nikt ostatecznie nie będzie stratny.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując