Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-16, 12:08   #389
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Asia będzie ci pasował, pięknie się skomponuje z twoimi oczami, coś jak u caskady.
hmm w takim razie musze pomysleć może w przyszłym miesiącu bym zamówiłam tego matrixa? a ile bym musiała wziąść farb i jak farbować? całość od razu czy najpierw odrost a potem reszta?czy sama ta 7w pokryłaby mi ładnie ?przypomina mi mleczna czekoladę z naturii, którą kiedys robiłam, ale wyszła mi nierówno własnie
mam w domciu miodowy blond z londy jeżeli bym sie odważyła go teraz położyć to powinnam obnizyc oks i kłaść od razu na całość?a mogłabym go pomieszać z jasnym blondem lub średnim z londy?
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc
uczulenie po farbie na karku nadal mam chociaz czuje jakby krostki sie wysuszaly , z przodu na dekoldzie prawie zniknely mam nadzieje ze do niedzieli nie bedzie sladu bo mam impreze
wiecej farb loreali nie tykam ta firma to bubel.
jak masz mąke ziemniaczaną to spróbuj natrzeć kilka razy powinno wysuszyć tak jak puder.
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

Asiu ten kolor bardzo mi się podoba i myślę, że będzie do Ciebie pasował
piekny fakt ,tylko że chciałabym, ale nie wiem czy nie będę potem żałować jak przyciemnie
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc

co do farb keune ja znam, kiedys nimi fryzjerka mi zafarbowala i bylam chyba zadowolona. Ale bylo to daaawno temu.

Asiu ja tez mysle ze bardzo by Ci pasowal ale dla mnie ten kolor to taki loreala recitala berlin zdaje sie, bylo cos takiego...
identyczny...a nie jak napisali jasny braz
właśnie z loreala miałam kiedys i tez tak jak cascada dostałam uczulenia i strasznie swędziała mnie glowa ale kolorki maja ładne
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora