Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-15, 19:49   #154
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To witam w klubie, też latam tylko po to do dratewki
Ja nie wiem, czy nie mogli dac plastykowych kołków, które człek bez problemu se wymieniał? A teraz wszędzie metalowe.
Chociaz szewc mówi, ze wystarczy odpowiednie obcązki kupić. Moze i tak, ale jak ja sama kiedyś spróbowałam zwykłymi, bo zrobiło mi sie to, co Tobie - plastik sie starł na amen i został metal - to prawie obcas rozwaliłam
Ja kiedyś zaniosłam do mojego szewca jednego buta bo w jednym wymieniłam fleka a w tym został ten bolec. Po kilku godzinach poszłam po buta niby wszystko pięknie ładnie. Zakładam buciki i o mały włos bym zęby starciła. Okazało się że szewc też miał problem z wyciągnięciem bolca i mądrala upiłował mi 1cm obcasa założył flek i skasował 10zł. Sprawa skończyła się awanturą że mi skrócił obcas i musiałam wymienić oba obcasy. Po wymienieniu już buty nie były tak wygodne jak wcześniej.
Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Serioooo?? W normalnym sklepie Ryłko?? Ja mam swoje ulubione buty na koturnie i starłam już w nich fleki - byłam chyba w większości sklepów z akcesoriami szewskimi w Krakowie i w żadnym nie było akurat takich fleków
Tylko jak to taki leciwy model to mogą już nie mieć do nich fleków. Jak Ci się nie uda to idz do szewca a on podklei taką specjalną gumą.




Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
A nie wolicie zanieść do szewca? Mój robi buty pięknie, nawet jak zedrę sam obcas to robi to tak że wygląda jak nowy. I zdecydowanie dłużej się trzymają jego fleczki niż te sklepowe
No właśnie chodzi o to że musimy zanieść do szewca bo same tego nie zrobimy.

Kiedyś wzięłam wiertarkę i z mamą rozwiercałyśmy ten bolec. Jeden się udało zrobić ale więcej nie próbowałyśmy bo szkoda czasu i nerwów

Mama mi mówiła że kiedyś były w całości metalowe lub plastikowe fleki i było bez problemów
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2012-11-15 o 19:58
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora