Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ---- Palette/ Color XXL ---- wätek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-25, 06:24   #41
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Palette XXL Mroźny Blond - nie daje rady

Cytat:
Napisane przez playmax Pokaż wiadomość
Witam!
Mój naturalny kolor włosów to jasny brąz lub ciemny blond, trudno powiedzieć właściwie.
Po użyciu farby rozjaśniającej (2-4 tony) Palette XXL Mroźny Blond na wybranym paśmie włosów, kolorek wyszedł delikatnie mówiąc rudawy.

I moje pytanie jest takie, czy jest sens użyć tę farbę 2 lub 3 razy, czy w ten sposób mogę dojść do wymarzonego kolorku, czy ciągle będą rudawe?
Podobno farba farby nie rozjaśnia (kilka osób już na forum o tym pisało), ale czy to dotyczy również farb rozjaśniających...
Może któraś z was próbowała.
Proszę o radę.
Przede wszystkim zacznijmy od firmy - to Palette. Poza tym, ze niemilosiernie zniszczy Ci wlosy, to efekt chyba nie bedzie wspanialy. Odstaw ta farbe, szkoda wlosow na farbowanie nia. Ja po szamponetce zbieralam wypadajace wlosy garsciami, a nie mam z tym problemow przy zadnym innym specyfiku.
Sa inne farby rozjasniajace i na Twoim miejscu wybralabym jakas inna, probujac na innym pasemku. Moze L'oreal albo Casting? Najlepiej poszukaj postow uzytkowniczki - Blonde Stranger. Ona ma slicznie rozjasnione i bardzo ladne wlosy - o ile dobrze pamietam wlasnie farbami rozjasniajacymi Garniera.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując