Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-16, 13:49   #996
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Talking Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Nie wiem czy z nimi nie było w ogóle coś dziwnego, bo o 9 ich nie było, ok. 9:10 się pojawiły, 15 minut później ich nie było, o 9:40 znów się pojawiły, ale gdy dodałam je do koszyka, zniknęły. O 10 znów były i znów zniknęły, więc nawet tu nie wrzucałam, że są, bo wyglądało to jak jakiś błąd systemu
Cześć Wizazanki!
jestem nowa na tym forum. Złamałam noge i mam przymusowy urlop więc zaczęłam głebiej wchodzic na te strone. zawsze z braku czasu tylko pobieznie oglądałam stronę wizażu (i to był mój błąd).Jestem zachwycona Wami i waszymi poradami. Zgodnie z waszymi sugestiami zrobiłam sobie liste "niezbędnych" rzeczy które musze mieć z truskawy( o niej sie dowiedziałam od Was kochane wizażanki_ -te ceny mnie powalaja- i w tym były oczywiscie Meteory Beige Chic. Nawet je kliknełam rano do koszyka ale sie wycofałam żeby sie zarejestrować na Pp. No i sie dowiaduje ze juz ich nie ma. No trudno. Poczekam. Martwie sie tylko, bo z waszych wypowiedzi wynika że UC zwłasza z Bytomia jest bardzo aktywny w interesowaniu sie paczkami a ja jestem własnie ze Ślaska. Zobaczymy. Pozdrawiam. iza
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora