Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-18, 16:54   #2162
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja też od dawna nie używam podkładu - tylko krem i na to puder. Zainwestowałam w mineralny z IsaDory, puszek piorę co jakiś czas i w sumie nie zauważyłam, żeby coś się złego działo. O wiele gorzej by było, gdybym zaczęła używać na nowo podkładu... Ale wiadomo, co cera to inna reakcja.

Jak dzisiaj wróciłam po zajęciach do domu i spojrzałam w lustro to się przeraziłam - fatalny koloryt, widoczne wszystkie zaczerwienienia, krostki itd... Nie znoszę takiej pogody. Jak świeci słońce to inaczej to wszystko wygląda Na dodatek jestem biała jak ściana, więc tym bardziej wszystko się rzuca w oczy.
Oczywiście umyłam buźkę i coś tam pocisnęłam, ale naprawdę tylko to, co musiałam wycisnąć. Jakoś nie mogę chodzić z białymi krostkami no. Później nałożyłam sobie tę moją żelową maseczkę z Lirene i muszę poraz kolejny to napisać - po wyciskaniu, żeby złagodzić skórę jest najlepsza!!!

Agiii, dobrze, że nie narobiłaś tragedii. Tak trzymaj

Nati_kk, powodzenia w kuracji acnedermem. Zdawaj relację na bieżąco co się dzieje
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora