Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 3 tygodnie braku kontaktu po "rozstaniu" - zadzwoniłam...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-31, 13:55   #22
bulbulka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 567
Dot.: 3 tygodnie braku kontaktu po "rozstaniu" - zadzwoniłam...

Długo byliście razem?
Ja mam podobną sytuację, zostawił mnie bo "już jest w takim wieku, że chciałby planować rodzinę, ale nie jest jeszcze pewny, czy ze mną, musi przemyśleć" - cokolwiek, nie jesteśmy razem już dwa miesiące, ale jakiś tam kontakt do tej pory mieliśmy (głównie bo ja go nawiązywałam). teraz od kilku dni milczę, za to on zaczął zaczepiać, zagadywać na fb, pisać smsy "co u Ciebie?" itd - brzmi to fajnie, że jednak się☠interesuje i to pierwszy, ale... nasze rozmowy na fb wygladają tak, że ja mu piszę co tam u mnie, na co on nie odpisuje przez 15 minut.. i pisze "faaaajnie!!", ogólnie odpowiada trzema słowami, nie "ciagnie" rozmowy.
O CO TU STARY CHODZI, po co do mnie sam podbija jesli ta rozmowa wygląda jak z dupą w nocy?
i weźcie tu zrozumcie typów.

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

dobra, zabrzmiało to histeryxznie i jakbym się☠czepiała o nic - ale serio nie jest miło rozmawiac z kimś, kto ci odpisuje raz na 10 minut nie, nie robi w tym czasie nic innego ważnego, widzę że wrzuca jakieś rzeczy na fb, i inne bzdury.

Autorko!
Głowa do góry. Z każdym dniem będzie coraz lepiej. I tak jesteś w super sytuacji, bo wiesz już na sto pro na czym stoisz - mnie on dalej zwodzi i nie daje zapomnieć (zdaję sobie jednocześnie sprawę, że on już po prostu nie chce).
bulbulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując