Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AMILIE Mineral Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-10, 10:11   #1591
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Pierwsze wrażenie po testach nowej formuły - dokładnie matującej...

1. Kolor Sesame jest jakby mniej pomarańczowy.

2. Faktycznie wykończenie jest matowe - może to wina mojej cery albo grypy (którą teraz przechodzę), ale jakoś tak twarz nie wygląda "świeżo".

3. Krycie jest bardzo, bardzo średnie... Na pewno dużo mniejsze niż w formule matującej AM, czy w Pixie. Nie wiem ile warstw nałożyłam, ale przy pierwszej kompletnie nic nie było widać (nakładałam flat topem Hakuro). Potem po prostu miziałam się w różnych miejscach na twarzy, ale mam wrażenie że długo to trwało (proszku sypałam tak jak zawsze).

4. Są też mało kremowe (żeby nie powiedzieć, że są po prostu suche) - ale jakoś ciężko mi się je rozcierało. Jutro postaram się przetestować formułę kryjącą - zobaczymy czy jest bardziej kremowa.

5. Na pewno będzie też podkreślał skórki (wiem, że to też wina cery/pielęgnacji), ale chodzi o to, że mi podkreślił skórki, gdzie wcale nie mam suchej skóry i np. wczoraj używając Pixie nie było tego problemu.
Czyli porażka...
Jak to takie matowe, to twarz jest płaska i stąd mało "zdrowo" tez może wyglądać...

Dokańczam starą formułę i boję się co tam namieszali
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując