Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-03, 19:06   #4847
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale się cieszę! Miałam przed chwilą telefon z hodowli, z której będziemy mieć psiaka. Czekaliśmy prawie dwa lata W końcu urodziły się suczki, całe cztery sztuki, więc będziemy mogli wybierać. Druga sunia też jest w ciąży, więc trzymamy kciuki za kolejne suczki, bo pewnie miałyby inne wybarwienie niż od tamtej suni.

A jeśli chodzi o Lunę, to ćwoki z D jeszcze tego nie załatwili i moja Lunka jest w jakimś innym paczkomacie, nie wiem ile im to zajmie :/
Super, bardzo gratuluję, ja się zaczynam rozglądać, bo brakuje nam psiaka, dziś nawet moj Tż wspomniał, że znajomi uratowali na wyjeżdzie bezdomną suczkę i jest do oddania, ale ja mam sentyment do pewnych ras i niestety będe szukac w tym typie. Jakiej będą maści? Co do D. nie chce Cię martwić, ale jest taka mozliwość, że tego nie naprostują
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zjadłam śledzika w sosie meksykańskim, zagryzłam czekoladą i popiłam pepsi. Teraz czekam na armagedon żołądkowy
Mieszanka wybuchowa
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora