Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-27, 17:32   #2148
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31238665]A co zamierzasz kupic?[/QUOTE]kochana dzięki za info o M, byłam już w drodze do S. i szybciutko zawracałam

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31243409]Droga MagKoni, wiem, ze sie znajda. Niemniej Twoja troska porusza me serce do glebi.


Niemniej bylabym wdzieczna, gdybys nie odpisywala na moje posty. Jestem swiadoma faktu, ze forum jest publicznie, wiec masz do tego prawo. Jednakowoz fakt, ze tutaj przesylasz kazdemu buziaczki a na PW obrazasz moje znajome i bliskie mi wizazanki wywoluje we mnie skrajnie obrzydzenie.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez jassjass Pokaż wiadomość
Wróciłam właśnie z likwidacji Mario na Szpitalnej w Krakowie. Zniżka wygląda następująco:
- przy 3 produktach -30%
- przy 5 -50%
- przy 7 -70%
Wyprzedaż obejmuje cały asortyment. Jednak nie ma za wiele (Diora absolutne zero). Pielęgnacji właściwie wcale - została jedynie ich (Mario) marka i trochę kosmetyków słonecznych z Lancome, a także męskich z Biothermu. Zapachy przebrane, ale coś można sobie wygrzebać (zarówno damskie i męskie). Z kolorówki był Guerlain, Estee Lauder, Lancome i Helena Rubinstein. Kiedy wychodziłam (około 15) tłoki były nieziemskie i atmosfera się zagęszczała. Nie mam pojęcia czy warto jechać, całkiem sporo było kolorówki Guerlain i Lancome, trochę zapachów, ale chętnych również nie brakowało. I myślę, że nie ma co liczyć na waciki jako "dopełnienie" do 7 produktów, wszystkie rozgrabione
oj to widzę, że wychodziłaś, gdy ja wchodziłam, potem już było tylko gorzej, łącznie z zepsutą kasą, także musiałam odłożyć wszystkie kosmetyki i jutro mają mi dać znać o której mogę je odebrać
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując