Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwszy raz samolotem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-19, 19:42   #39
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Z moich doświadczeń - sam lot jest całkiem fajny, zwłaszcza, że nie będziesz lecieć bardzo długo (ja leciałam na Teneryfę a wtedy lot trwał ok 10 godzin. To juz nie bylo takie fajne, i do Grecji.)
Możesz zabrać coś do jedzenia, chociaż najczęsciej jest oferowany posiłek podczas lotu. Siedzenie przy oknie oczywiscie najlepsze Na takiej długiej trasie widziałam i góry, i morza, imiasta noca (cudo!) i wyspy... Lubie patrzeć na chmury. Najlepsze moim zdaniem widoki są przy starcie i przy lądowaniu (a właściwie przy podchodzeniu do ladowania, kiedy samolot sie zniża) bo przez resztę lotu tak naprawdę niewiele można na ziemi rozpoznać. Uwielbiam też patrzeż jak samolot startuje, wygladam przez okno bo to niesamowite wrazenie.

Nie polecam siedzenia tam gdzie są skrzydła. Zasłaniają sporą częsć widoków i czasem wydaje sie straszne kiedy np drżą

Na lotnisku najgorsze sa kolejki. Okropnosć. Stanie przez godzine w ogonie przez pół okęcia... Pamiętaj, żeby nie zabierać niczego ostrego do wnętrza samolotu. Bo zabiorą moja mama straciła nożyczki do paznokci, bo zapomniała wyjąć z torby.

Zabierz na pokład okulary przeciwsłoneczne, bo czasem słońce może znacznie utrudnić wyglądanie.

Koniecznie coś dla zabicia czasu, tak na wszelki wypadek. Przytocze tu moją historyjkę, nie życzę oczywiście nizcego podobnego

Kiedy wracalismy z Teneryfy okazało się, że tam gdzie było międzylądowanie (lyon) uszkodzono nasz samolot. Musielismy czekac 12 (!!!) godzin na lotnisku na kolejny samolot z Polski... Myslałam, ze sie zanudzimy na śmierć. Obeszliśmy wszystkie sklepy, obejrzeliśmy wszystko co się dalo... Echhh nic przyjemnego.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora