Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 15:24   #458
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Nie wiem na ile to jest prawda, ale czytałam ostatnio chyba w Urodzie, że wszelkie kwasy, nawet te w tonikach należy używać wyłącznie wieczorem, a olejki stosowane na twarz mogąw kontakcie ze słońcem również prowadzić do powstawania przebarwień

Nie wiem, ja czasami stosowałam tonik z kwasem PHA i na to olejek z BU rano, więc może to mi zaszkodziło Im więcej o tym czytałam tym bardziej dochodziłam do wniosku, że wszystko mogło mnie załatwić
Używałaś toników z BU , a krem z filtrem był codziennie? Tak pytam żeby się upewnić , ja nadal stosuje te toniki ale na noc , jako nawilżenie i żeby zwiększyć przenikalność innych preparatów , tylko mało na słońcu jestem i zawsze filtr.Na razie nie mam problemów.
A olejki fotouczulające to są eteryczne , wszystkie cytrusowe , bergamotka , często też zawierają je perfumy . Nie słyszałam żeby jakiś olej był fotouczulający ( olej czyli to co sprzedają na BU , tam nie ma olejków eterycznych)
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując