Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-13, 16:57   #460
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No właśnie tak jak sięgam pamięcią to chyba w tych dniach odpuszczałam sobie filtr Po toniku z kwasami, olejek z BU z żelem HA i na to podkład mineralny z EDM Nie był to długi okres takiego postepowania mojego, ale słońce było i może mnie trafiło Inną rzeczą jaką sobie przypominam to coś takiego, że jak wieczorem posmarowałam twarz serum Renew z BU łącznie z żelem HA to kilkakrotnie zauważyłam, że jak wstawiłam sobie wrzatek w czajniku na herbatkę i jak nalewałam do kubka to para, która poleciała na moją twarz wywoływała jakieś takie dziwne uczucie na policzkach, jakby para powodowała mrowienie Nie wiem co to było, ale w efekcie na "starość" wylazły przebarwienia
To już wiesz jak ważne są filtry a jedyny dozwolony rano kwas to witC , nie wiem co tam jest w tym toniku z Biodermy , ale piszesz że jest lepiej to używaj . Na jesień zrobisz sobie kwasy i powinno być lepiej , może do tego czasu same znikną
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując