Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pani w Douglas.....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-09, 18:41   #2
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Pani w Douglas.....

Cytat:
Napisane przez staff112 Pokaż wiadomość
Pewnie wszyscy zaatakuja mnie ,że ten temat juz przerobiony był tysiac razy.Niestety po wczorajszej wizycie w bydgoskiej perfumeri douglas,nie potrafię siedziec cicho.Nie chodzi mi o to ,że byłam olewana ,o nie.Wrecz odwrotnie jak tylko weszłam pani ruszyla za mną ,że ho ,ho ! Niestety ,na koniec po zakupach poinformowała MNIE ,ŻE NIE MA ŻADNYCH PRÓBEK DO PRZETESTOWANIA.NIE WSPOMNE O ODLEWCE DOSŁOWNIE JEDNEGO PODKŁAD,JEDNEGO !WSZYSTKO PEWNIE ,ŻE ZROBIŁAM ZAKUPY TYLKO NA 159 ZŁOTY.OD LAT ZMAGAM SIĘ Z PROBLEMATYCZNĄ CERĄ I NAPRAWDE TRUDNO MI JEST DOBRAĆ PODKŁAD,TAK OD RAZU.PEWNIE MYŚLAŁA ,ZE JAK MNIE WYTAPETUJE DROGIM PODŁADEM ,TO JA WCIEMNO WEZME I JUŻ.JA NAWET SIE NIE UPOMINALAM O TE DODATKI.CZULAM SIE JEDNAK UPOKOZONA.MOŻE JAKIES PANIE, KTÓRE TAM PRACUJĄ ,WYTLUMACZA MI O CO CHODZI?

Staff, wydaje mi się, że to wątek bardziej na Plotkowy.

Z tymi próbkami to jest różnie, jak mają to przeważnie dają, tak samo z odlewkami. Jak pani mówi,ze nie ma w testerze prawie produktu a mi mimo wszystko zależy na przetestowaniu to mówię, że poproszę dosłownie kapkę i już Przecież z pustego testera albo w braku odcienia pani nie wyczaruje
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując