Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Licea w Białymstoku - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 17:51   #20
Ija
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 551
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez apollinka Pokaż wiadomość
zastanów się co tak na prawdę Cię interesuje i jakie masz szanse na dostanie się do wymarzonych szkół, już teraz możesz to oszacować wszystko da się pogodzić - rly jeśli wiesz, że masz szanse się dostać to próbuj a jak się dostaniesz to pewnie sobie poradzisz ewentualnie trochę więcej popracować będziesz miała ale jaka satysfakcję wtedy będziesz miała kolegi brat uważał, że 5LO to ma taki słaby poziom, wpisał je na ostatnim miejscu i się zdziwił np poziom okazał się wyższy niż zakładał.. a czemu tak bardzo zależy Ci na Iwszym?
No właśnie po głębszym zastanowieniu dochodzę do wniosku, ze mam 2 możliwości:
1. profil medyczny
2. profil z rozszerzona matematyką i angielskim

Zależy mi na I dlatego, że jeśli pójdę na profil medyczny to biorę pod uwagę, że w przyszłości będę chciała iść na medycynę, czyli potrzebna mi dobrze zdana matura. Poza tym z tych 'najlepszych' liceów (I-III) I ma najlepszą opinie (wśród moich znajomych i nauczycieli), uczą się tam moi znajomi, mówią, że jest ciężko (ale nigdzie nie jest lekko), ale że ludzie są naprawdę w porządku.


Dzisiaj byłam na dniach otwartych w VI i muszę wam powiedzieć, ze jestem pozytywnie zaskoczona. Wiadomo jaka opinie ma to liceum, ale naprawdę są tam fajni ludzie, sam budynek szkoły ma świetny klimat... Ogólnie naprawdę bardzo mi się podobało.

Policzyłam właśnie ile mniej więcej mogę mieć punktów (zależnie od tego jak pójdzie mi egzamin i czy wyciągnę oceny) i wyszło mi, że mogę mieć od 156 do 176 punktów (te 176 to naprawdę MEEEGA optymistyczna wersja) więc nie jest źle, ale nie wiem jakie były progi w tamtym roku i boję się, ze te 156 to może być jednak trochę zbyt mało do I
Ija jest offline Zgłoś do moderatora