Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na hybrydę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-30, 17:08   #545
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Domina, stawiam na to że dziewczyny liczą na to że Semilac będzie chciał jak najszybciej załatwić sprawę, pójdzie na ugodę i zapłaci odszkodowania. Moim zdaniem nie ma na to szans. To tak jakby pozywać sprzedawców orzechów włoskich że sprzedają produkt bardzo alergiczny, na który sporo osób ma uczulenie .
Rozumiem że dziewczyny są wkurzone, i częściowo przez to żadne argumenty do nich nie trafiają. Jednak też uważam że w dużej mierze są same sobie winne. Niejeden raz czytałam (i oglądałam na YT) jak dziewczyna narzeka na Semilaca, że dostała uczulenie, ale to nie zmobilizowało jej do ściągnięcia hybryd i do zaprzestania ich stosowania. Nie wspominając o takich rzeczach jak brak bazy, czy używanie hybryd na chore/uszkodzone paznokcie.

Jakoś nie przypominam sobie aby ktoś startował z pozwem na odżywkę Eveline 8w1, a równie dużo osób ma problemy po jej stosowaniu. Bębni się o tym na prawo i lewo, więc jak ktoś ją używa to wie o problemie i robi to na własną odpowiedzialność. Owszem, reakcja jest dużo słabsza, ale też pewnie chemia dużo słabsza/inna niż w hybrydach.


Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wy zapuszczacie paznokcie pod chybryda bo fakt faktem rosną super ale są jak papier
Hybryda tworzy dość grubą warstwę na paznokciu która jest twarda a to ułatwia zapuszczenie. Po prostu mniejsze ryzyko złamania tak zabezpieczonego paznokcia. Natomiast jeżeli chodzi Ci o to że po ściągnięciu hybryd masz cienkie paznokcie, to albo taka jest Twoja uroda (ja tak mam z jednym paznokciem), albo źle ściągasz hybrydy i uszkadzasz przy tym płytkę paznokcia, przez co staje się ona cieńsza.

Edytowane przez Armara
Czas edycji: 2016-03-30 o 17:12
Armara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując