Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-20, 16:41   #2335
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Niestety nie moge ich porownac do TI, bo nawet nie widzialam jakie Lancome ma odcienie - od lat ich nie kupuje, bo wg mnie Lancome nie ma zoltych tonow.

Generalnie wydaje mi sie, ze Smashbox ma dosyc ciemne kolory i raczej w zoltej tonacji.
Dzieki wielkie za info. Tak jak czytam twoj opis cery, to wlasnie ja chyba bardziej bezowa, niz zolta, ale tez mam odrobine naczynkowego rozu na policzkach. Ciezko tak stac na przejsciu miedzy tonami , bo trzeba wtedy mieszac. A jeszcze w ciagu roku koloryt sie zmienia. Ja wokol ust, na brodzi i na skorniach jestem taka zolta, policzki rozowawe, since pod oczami w kolorze cieplej sliwki .

Tez tak mi sie wydaje, ze Smashboxy sa bardziej cieple. Mialam Clinique , probowalam E Lauder - ten sam producent - i rzeczywiscie te marki maja w sobie wiecej tego 'amerykanskiego' pigmentu, a wiec wiecej ciepla i glebi.

Lancome maja bardziej chlodna i rozowiasta tonacje. Ja uzywalam swego czasu alabastru, ale kolor skory mi sie ocieplil i pociemnial z wiekiem (a moze to tutejsze polnocne slonce takie zazolcajace skore) i znow szukam .

Co do skali MAC, tez zastanawialam sie miedzy NC20 a 25. Nic, ide do sklepu MACa poMACac .

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
gratuluję udanych łowów, dziewczyny

a oto kilka moich:
1. ukochane Ange ou Demon Le Secret, 100 ml
2 i 3 mgiełki z Victoria's Secret
4. lakier Estee Lauder Berry Hot
5. maskara Estee Lauder
6. puder brązujący Bobbi Brown w kolorze Golden Light
7. szminka Estee Lauder w kolorze Melon
Oj!!! Masz brazujacego Bobika !!!! No i znow musze sie opierac pokusie. A obiecalam sobie, ze juz zadnego rozu i bronzera nie kupie.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora