Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-09, 13:43   #31
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
Właśnie wczoraj się zapisałam na przedłużanie włosów metodą micro rings. Spontanicznie, bo było tanio i Pani zapewniała że ma kręcone włosy dla mnie i całość wyniesie jakieś 350 zł.
Weszłam sobie jednak na forum, na wszelki wypadek, żeby poczytać o tym co mnie czeka.
Przeczytałam pierwszy post z części 3 tego wątku i odwołałam wizytę i całe to przedłużanie. Nie mam zamiaru mieć ani łysiny, ani poprzecinanych włosów, ani cackać się z nimi codziennie rano, gdyż na swoje własne nie mam czasu.
Myślałam że ponoszę doczepiane około roku, może dwóch, odczekam aż odrosną mi własne i wtedy zdejmę pasma, ewentualnie będę tylko zagęszczać.
Ale skoro mam doprowadzić do ruiny swoje włosy, to nigdy nie doczekam się tego że urosną. To jakieś zamknięte koło. Szczerze mówiąc dziwię się że ktokolwiek się na to decyduje, ja wymiękam...
no wiesz,za 350 zł nie spodziewałąbym się cudow techniki.choć może łączenia byłyby dobrze zalożone to o jakość włosw bym się martwiła.
poza tym noszenie przedłużanych włosw nie jest proste,nawet łysina wymaga odpowiedniej pielegnacji
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora