Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-06, 08:38   #471
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

hej, dziewczyny nie wiem gdzie sie wpisac, ale moze tu. Widze, ze jest duzo watkow na ten temat, nawet sie nie spodziewalam, ze az tyle.

Moja sytuacja. Przez kilka ostatnich lat mialam dlugie wlosy takie do lopatek blond. Ale naszlo mnie na zmiane, wymyslilam sobie glupio, ze jak zetne to bede wygladac powazniej i przestana mnie wiecznie odmladzac o 5-6 lat.

No i scielam wczoraj u fryzjerki, mam teraz krotkie. I bardzo bardzo zaluje. Wiem, to moja wina bo nikt mi nie kazal. Ale chce wrocic do dlugich, albo chociaz poldlugich.

Szczescie w nieszczęściu wlosy w miare mi rosna - 1 cm na miesiac moze troche wiecej nawet. Chce je z powrotem zapuscic.

Pomyslalam o przedluzeniu takim do ramion na czas zapuszczania - no nie wiem na jakies 3 miesiace, potem sciagnac jak beda o te 3 - 4 cm chociaz dluzsze. Ale czy ten zabieg nie zniszczy mi koncowek?

Zalezy mi na naturalnym efekcie. Prosze Was poleccie mi konkretny zaklad fryzjerski najlepiej w Krakowie, kogos sprawdzonego. Napiszcie jakie sa ceny i czy to co napisalam jest realne = chodzi mi o naturalne zapuszczenie z powrotem wlosow, a na ten czas poprostu dopiac sztuczne. Planuje tez wspomagac ich rosniecie - slyszalam ze wax pomaga wlosom rosnac - aczkolwiek mialam go i na dlugich nie zauwazylam tego efektu.

Prosze jeszcze raz o pomoc.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora