Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-08, 20:13   #1124
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
Hej, po raz kolejny skłaniam się ku kupieniu clipów, od czasu kiedy pierwszy raz ten pomysł wpadł mi do głowy to moje naturalne zdążyły już trochę urosnąć. Załączam Wam zdjęcia i proszę o radę. Na pewno muszę kupić kręcone, falowane bo choć moje naturalne są ani kręcone ani proste ( z resztą widać ten nieład na zdjęciach) to jednak wolałabym je gdzieniegdzie podkręcić i kupić falowane, niż prostować codziennie cały łeb. No i najważniejszy mój problem, ile taśm, nie chce mieć wielkiego pudla na głowie, ale jedna, trójzapinkowa taśma chyba nie wystarczy ? No i czy ktoś może polecić jakieś dobre kręcone włosy ?



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
zalezy ile chcesz przeznaczyc na włosy. Widzialam fajne tasmy słowianskie falowane ale cena to 680 zł, no ale placi sie za jakosc. Włosy naturalne po umyciu same delikatnie sie faluja, napewno nie sa proste jak druty. Na twoją głowe to ja bym minimum 100 gram wziela. 1 tasma z 3 klipami to okolo 15 gram wiec za malo, nawet te podwojnie zszyte maja okolo 30 gram wiec tez bedzie malo. Co do włosow falowanych to znalazlam takie na allegro http://allegro.pl/item1031647647_fal...ste_55_cm.html
Mozesz sprobowac i kupic ten komplet, ale nie wiem jak z jakosci bo nigdy nie malam stycznosci z włosami od tego uzytkownika, ani w ogole z włosami clipami kreconymi.
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora