Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-01, 17:41   #1873
starsmakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 436
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Mirrow Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie wtrącić swoje odczucia odnośnie clip in

Polecam clip in zrobione samemu! Aktualnie noszę 3 podwójnie zszyte taśmy oraz 2 ( z przodu) pojedyńcze. Na allegro kupiłam taśmę (moja kosztowała 140 zł za 100g włosów), spineczki wziełam z poprzedniego (gotowego) zestawu. Mam włosy do szyji i przedłużyłam je tak o ok 5-7 cm. Wykorzystałam do tego celu ok 70 g włosów. Żaden oferowany na allegro zestaw nie ma takiej wagi (same włosy, bez spinek) przy 5 taśmach! Z gotowymi clipami udałam się do fryzjera, który zrobił mi super fryzurę. Wszystko wygląda bardzo naturalnie.
Gotowe zestawy są zbyt "cieńkie" i nie nadają się do zagęszczenia i przedłużenia włosów jednocześnie. Poza tym zbyt duża ilość taśm jest niekonfortowa, a zakładanie ich bardzo czasochłonne.

Nie polecam natomiast trwałych metod przedłużania, zwłaszcza tulejek i mikroringów - po roku noszenia takich włosów moje naturalne strasznie się przerzedziły. Teraz mija rok od kąd nie przedłużam na stałe włosów i jest ich już trochę więcej, jednak długo jeszcze nie będę mogła mieć swoich włosów dłuższych niż do szyji . Końcówki są nadal liche, pocieszeniem jest fakt, że od "góry" rośnie dużo nowych

Mam nadzieję, że komuś pomogę przy wyborze.
Chyba czytasz mi w myślach
Chciałam zapytać, czy któraś z was nie robiła sobie przypadkiem sama clip in Ja również kupiłam włosy na taśmie i zamierzam z nich zrobić porządną taśmę! Zauważyłam, że te włosy (blond) są bardzo marne na końcach - napisałaś, że nosisz 3 zszyte taśmy - zszyłaś je normalnie na maszynie? Bo ja się niedawno na tym bardzo poważnie zastanawiałam..
Dodatkowo mam problem z kolorem - ja mam pasemka toffi na blond włosach (robię pasemka blond i nakładam COLOR TOUCH 10/0) - a taśma jest blond i jest różnica zastanawiam się czy czasem nie zrobić na tej taśmie pasemek?
Napisz proszę, jak mam zrobić z tą taśmą (zszyć ją).
Dziękuję i pozdrawiam
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=zZlYif-Z3YU
Czy jest do tego ciąg dalszy?
starsmakeup jest offline Zgłoś do moderatora