Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-24, 15:46   #2234
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Mizolec Pokaż wiadomość
Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego micro ringi to najgorsza metoda? Konsultowałam z koleżanką która się tym zajmuje już długi czas i sama na sobie wypróbowywała różne metody i doszłyśmy do wniosku że to najlepsza metoda, bo nie niszczy włosów jak metoda zgrzewania, czy wszywania w warkocz. Ale może się mylę, sama już nie wiem. W każdym razie jestem po drugiej sesji - teraz łącznie na mojej głowie jest ok.120 pasemek. Jestem bardzo zadowolona, bo ringów praktycznie nie widać, a przynajmniej do momentu kiedy nie zacznie złazić z nich farba. Moje pytanie brzmi, czy możliwe jest i jeśli tak, to jak przy takiej metodzie wygląda podciąganie włosów? I po jakim czasie powinno się to robić? Moje własne włosy rosną dość wolno...

Musisz otworzyc ring, przytrzymac od dolu naturale pasemko i podciagnac sztuczne pasmo do góry i na nowo zacisnąc. Jesli są kołtuny to ściagasz pasmo calkowicie , rozczesujesz kołtun i zakladasz na nowo. Nie ma odpowiedniego czasu aby to zrobic, jezeli juz widac spory odrost to wtedy jest najlepszy czas na podciągnięcie. Wg mnie jest no najgorsza metoda bo: pasemka czesto się zsuwają bo ringi się luzują, ringi wyrywaja i szarpią nasze naturalne wlosy jako ze jest to metal wiec nic dziwnego a po za tym strasznie się kołtunią wl0sy w miejscach łączeń.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfi Pokaż wiadomość
dziewczyny czy cena 1600zł za przedłużanie słowiańskimi 50cm jest ok? cena obejmuje do 150 pasemek...metoda keratynowa...jak sądzicie?
wg mnie jest to bardzo wygórowana cena. znajdz tanszy salon. ja sama napewno nie dalabym komus wiecej niz 1000zł. U mnie kosztuje to 800-900zł 50-55cm za 120-140pasemek. Włosy słowiańskie są juz ogólnodostępne i kosztują ok 500-600zł. Wiec w przypadku salonu który znalazłaś fryzjerka zarobiłaby 1000zł w pare godzin. Ale to juz Twoja sprawa jesli lubisz wydawać pieniądze w błoto

Edytowane przez fashionistkaaa
Czas edycji: 2011-01-24 o 15:48
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora