Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-31, 12:41   #1973
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, zgadza się, te szarości dwie i błekitny są dość jasne i na co dzień, za to granat jest bardzo ciemny, ale ja go roztarłam z tym jasnoniebieskim właśnie.
A co do czarnego to babka mi gadała, ze tylko na eye-linera, no, ale jak widać, one tam wcale nie są takie mądre. To tak samo jak pytałam o kulki Meteorytowe: jedna gadała, ze tylko na poliki, druga, ze na całą twarz można ...jezu, co perfumeria, to co innego słyszę, kompletna dezinformacja! Najlepiej samemu pokombinować i wsio!
no nie wiem może babeczce sie pomyliło z Artistry Palette gdzie najciemniejszy to eyeliner a tak poważnie to czarnego możesz spokojnie uzywać jako samodzielnego cienia, eyelinera, spróbuj też narysować kreske czarną kredka a potem rozetrzec ta kreskę właśnie tą czernią
co do zasobu wiedzy babeczek w sephorah czy douglasach to jest róznie..czasem zdaży sie naprawdę miła i kometentna obsługa a czasem to niektóre nawet nie wiedzą co znajduje się w poszczególnych kolekcjach i lecą pytać się innych
Ja nigdy nie radze sie tych babeczek bo zawsze jak dam sie na cos namówic to jestem niezadowolona...

Edytowane przez buzichocho
Czas edycji: 2010-03-31 o 12:42
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując