Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie, alergia na kosmetyki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-01, 12:29   #30
zebra111111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: Uczulenie, alergia na kosmetyki

Helpme - a co robisz z tym mocznikiem, jak go uzywasz i co robi dobrego? I daj znac jak po kwasie hiaulornowym (czy jak sie to pisze).

The Light - ja bym tez stawiala na to "mieszanie w glowie". Bo ile z tych kosmetykow naprawde potrzebujemy? Poczytalam sobie na odwyku kosmetycznym, ile dziewczyny tego maja (ze 150 szt minimum), i ciagle kupuja wiecej, a wcale piekniejsze sie od tego nie staja...

grazkako - cienie EDM bardzo fajne, nie powinny Cie uczulic. Ja je moge stosowac! Daj znac!
A jesli chodzi o zapychanie a podraznienie, to mysle ze zapychanie powoduje krostki tradzikowe, a podraznienie to np luszczenie sie skory, suchosc, zaczerwienienie. Ja czasem mam podraznienie i tez wyskakuja krostki, jak przy zapychaniu... Wiec czasem to to samo, a czasem nie

Pampelina - a czy ten krem z body shop z maslem shea mozna na twarz? Czy to hardcore? Skonczylo mi sie emolium emulsja do ciala a nie wiem kiedy bede w PL. Body shop mam pod reka, wiec... jak myslisz, nadaje sie na twarz? Emolium krem specjalny mam, ale nie stosuje na buzie, bo sprawdzilam i mnie zapchal.
zebra111111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując