Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle do kosmetyków mineralnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-09, 18:05   #3284
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Służę zdjęciem porównawczym pędzla do róży, bronzera i konturowania 942B z serii zielonej. 942P różowy sądząc po opisach na stronie sklepu ma tylko dłuższą rączkę, bo wymiary włosia są takie same: długość główki pędzla: 3.0 cm, najszersza rozpiętość główki: 2.5 cm.
Zielony pędzel 942 jest dość mały w porównaniu z pędzlami do różu, na początku myślałam, że to minus (to mój pierwszy i jedyny pędzel do różu), ale w praktyce jest dobrze, nie ma ryzyka zrobienia sobie "puciek".
Jeśli patrzyłaś na zdjęcia w tym samym sklepie co ja (kosmetyki-mineralne), to mój zielony wygląda nie tak jak na sklepowej focie (taki ściśnięty) tylko raczej właśnie jak jego różowa wersja (czyli bardziej rozczapierzony).

Pędzelek na zdjęciu porównałam do tuszu 2000 Calorie, więc widać, że jest mały. Niestety nie mam innego tego typu pędzla, z którym mogłabym go zestawić.
Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
To ja polecam hakuro.
Zestawiam go z tuszem(jak poprzedniczka) i ecotools do bronzera(ktory przy hakuro wyszedl jak grube salami)
ten hakuro jest z naturalnego wlosia, ale tez jest syntetyk. Roznica to chyba ok 5 zł
Bardzo dziękuję dziewczyny za pomoc . Dumałam nad tym który wziąć, a że nie mogłam się zdecydować... wzięłam 5-ty do podkładu

Już chciałam brać bdelium, ale uznałam, że skoro mam brać ścięty, to mam podobny z Essence of Beauty, też malutki... I mogę go do tego celu używać, a do rozświetlacza (dotychczas do tego go używałam) zamienić na inny...


Wzięłam do podkładu pędzel, o którym w sieci raczej niewiele, jedynie na YT przypadkowo jakaś angielka o nim mówiła, no i parę zdjęć znalazłam. Ciekawa jestem, jaki się okaże, jedynie z recenzji wiem, że mięciutki.
Jak coś dokupię jeszcze do bronzera
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując