Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-22, 09:00   #2751
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja tak samo
nawet jak jestem chora i siedze w domu, to musze umyć włosy



ja co 2 dni myje standardowo, mogłabym co 3, ale lubie świeze i sypkie włosy no i lubie czuć zapach odżywki
najbardziej jak lekko wilgotne spinam w kok i potem rozpuszczam ahhh wtedy to jest apogeum zapachu odzywki hahaa



oo ja tak samo a czasem jak potrzebuje jakis ciuch na gwałt a jest mokry to odpalam farelka



faaaaajne ale nie masz podobnych juz?



noo, bazy zwykle mają dimethicone, wiec pewnie dlatego


na 100%



jakie świeczki masz? ja dziś wąchałam świeczkę jabłko i cynamon Brise i Air wick cynamonowe jabłko przy wieczornym kominku, oba w sumie podobne,takie już typowo zimowe, świąteczne air wick odrobinę mniej cynamonem czuć a bardziej karmelem chyba go kupię

a buzie posmaruj acnedermem w 2 dni CI zejdzie wszystko



ja własnie piję pokrzywę, po dłuzszej przerwie i zauwazyłam kilka krostek, ale juz znikają czyli cera się oczysciła wczesniej jak piłam długi czas to nic mi nie wyskakiwało
dokładnie chyba że nie mam siły wstać z łóżka to wtedy nie myję ale jak lekko chora to oczywiście
zapach świeżo umytych włosków
o i nie jestem sama w innych zastosowaniach suszarki do włosów
mam podobne ale podobne a nie takie
to dobrze że 9

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

ja mam w domu mnóstwo świeczek poustawiane a nawet popakowane w kartonach jabłuszko z cynamonem mam mandarynki, pomarańcze, kokoski i wanilia to moje ulubione jeszcze lubię zielone jabłuszko i malinę

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-10-22 o 09:03
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora