Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-10, 11:40   #2830
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a widzisz, moze cos jeszcze z tej macznicy bedzie ja bardzo lubie to serum, bardziej nawet niz filtr JMO nie widzialam az takiego dzialania punktowego, ale jako serum na cala twarz pieknie wygladzilo i slady po niespodziankach po kilku dniach byly wybledzone konkretnie! nie liczylam na takie cos, po prostu po paru dniach stwierdzilam, ze mam ladna gebe aha! stosowalam raczej na noc, bo na dzien to lubie krem alvy za mat, jaki daje...
A wiesz, ja od wczoraj uzywam serum z witC i mącznicą znaczy sie na razie użyłam raz , ale juz sobie obiecałam, że jeśli będa efekty to sobie sam ekstrakt z mącznicy kupie i do czegos domieszam ekstrakt tani jak barszcz! A gdyby robił porzadek z przebarwieniami to byłoby bosko
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja miałam różaną laverę, ale chyba skuszę się na cytrynową, latem może być niezastąpiona Kuomaye mi niestety lekko podpadł (pomimo rewelacyjnego działania), bo wczytałam się w skład i okazało się, że jest na bazie ALS.... Więc chyba wolałabym coś bez.
a widzisz - ja kilka razy pisałam, że on na als, bo nie wszyscy tolerują. Myślałam, że wiesz.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora