Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. III
Wątek: Inglot cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-28, 21:28   #1649
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Co do pierwszej części - zazwyczaj nie. Jest tylko koszyk/pojemnik i produkty z naklejką -50%. Czasem te naklejki są porozklejane na testerach tych produktów. Często też te rzeczy leżą gdzieś za/pod ladą, można się podpytać. Niestety, informowanie zbliżającym się terminie = niższa sprzedaż, a na to Inglot mocno kładzie nacisk :P Dziewczyny ze względu na to nie informują. Można się oczywiście zapytać, ale nie gwarantuje, co usłyszycie :P

Co do drugiej części - ostatnio był nawet o tym wątek Wiadomo, wszystko z głową. Produkty suche, tj pudry, róże, cienie - mało kto wykańcza to w terminie i póki nic z tym się nie dzieje, to zazwyczaj się tego nie wyrzuca. Powinno się pilnować za to tych 'mokrych' rzeczy
Rozumiem, z czego wynika polityka firmy, chociaż dla mnie zatajanie tej informacji jest trochę nieuczciwe. Mi wiek cieni nie przeszkadza (sama teraz na brwiach mam 5-letni cień), ale jak o coś pytam, to chciałabym usłyszeć prawdę. Zwłaszcza, że z tego, co rozumiałam, nie tylko cienie w takim koszyczku lądują - z cieniem nie mam problemu, ale np. z pudrem, który nakładam na całą twarz (miałam i wciąż mam problemy z cerą, więc nie chcę drażnić skóry, jeśli nie muszę) już tak.

Wątek widziałam i takie podejście uważam za najbardziej rozsądne

Edytowane przez moonandsunrise
Czas edycji: 2014-10-28 o 23:50 Powód: byki :P
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując