Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prośba o poradę co do koloru włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-13, 17:36   #18
Ginger24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 78
Dot.: Prośba o poradę co do koloru włosów

wyprodukowałam megaposta po południu ale mi zaginął w sieci... hehe wiec raz jeszcze

z moimi żółtymi włosami to jest tak: zawsze farbowałam odcieniami popielatymi lub naturalnymi, ostatnim razem tzn. X.2008 użyłam odcienia Viking Preference Loreal, ten wyjątkowo wyszedł ślicznie naturalnie, nawet profesjolna fryzjerka myślała że to naturalny odcień, ale jego blask utrzymał się tylko tydzień a potem wypłukał się do żółtego koloru, używałam szamponów tzw. "fioletowych" oraz płukankę fioletową ale u mnie nie dawało to efektu, niektóre pasma przybierały taki wręcz brudnawy odcień
włosy mam cienkie z natury, sądziłam że gdy powstrzymam się od farnowania i będę stosowała cuda niewidy w postaci różnych wcierek i maseczek to ich stan się poprawi, ale i tak są delkatne i rzadkie niezależnie od koloryzacji, jedynie to mniej wypadają, na końcach i tak są suche i puszące się, stąd prostowanie codziennie odpada
jakim kosmetykiem można podkreślić skręt włosów: pianką? płynem jakimś?
grzywkę za waszymi radami zapuszczę (zawsze proszę o podcięcie grzywki a i tak wychodzę z 3 razy krótszą więc troszkę poczekam na dłuższą)
raz w życiu miałam robione pasemka rozjaśniaczem około 4 lata temu ale to była katastrofa: włosy wypaday garściami myślałam że wszystkie stracę
visionAM: zdjęcia któe zapodałaś są śliczne ale czy są szanse abym uzyskała taki odcień bez użycia rozjasniacza i jakim środkiem?
GretchenSp: jeżeli zdecydowałąbym się na ciemny blond to jakiego środka użyć aby nie wypłukiwał się do koloru rudo-żółtegoi pokrył w miarę równiomiernie te moje 3 kolorowe włosy?
Ginger24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując