Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 20:17   #4044
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez kanni Pokaż wiadomość
a CZY JEST KTOS TUTAJ KTO ZAMAWIAL OD TEJ KATARZYNY Z TEJ STRONY INTERNETOWEJ ALBO Z ALLEGRO? czy dotsalyscie rachunek albo fakture? jesli nie to moim zdaniem mozna smialo do faceta z ebaya pisac ze to jakas lipa i sie boja osoby tam kupowac ze kreca klamia a na ich stronie nawet niema opcji zeby cos kupic tylko trzeba sie umawiac slownie poza strona.I ze ona sprzedaje tylko nam te zestawy i tak wiec albo znajdziemy sobie kogos innego z innego zrodla albo dalej bedzie nam sprzedawal a oninie beda robic u niego zmaowieniem bo nie beda mieli na nie zbytu .Proste tylko ze j atego ladnie po angielsku nie napisze:PMysle ze facet wysle nam wtedy tak jak wczesniej
ja też zamawiałam od nich z allegro, zestaw chyba był ok nie wiem na pewno bo nie mam porównania z innym ale butelki były zabezpieczone, chyba nie otwierane chociaż ta folia po pierwszym otwarciu bez problemu przykleiła się tak samo;]

zapłaciłam 245zł przesyłka niby była gratis ale w wiadomości już po kliknięciu "kup teraz" było wyraźnie napisane że 240zł + 12 zł (albo 8 zł) za przesyłkę.
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora