Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 15:21   #2862
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja ostatnio tego zerwanego podkleiłam tiulem na klej paznokciowy. Wiem też że są zestawy ratunkowe w Sally Hansen, ale mnie osobiście szkoda było na to kasy.
Myślę, że gdypy pazur nie był tak dokumentnie zerwany, tylko nadłamany, to tzrymało by się dłużej. U mnie ten rosnący wypchnął spod warstwy tiulu kleju i lakieru tą oderwana resztkę. Samo naderwanie skróciło mi niestety płytkę o jakieś półtora milimetra- jak odrosną bedę to musiała troszkę poregulowac wolnym brzegiem.
Kiedyś ratowałam takie delikatne naderwanie podklejając odrobinę szyfonem i trzymało się z półtora tygodnia.
Na Sally Hansen kupa kasy by poszła. Jutro dorwę Hello Holo, wynagrodzę sobie ten cały wysiłek jaki włożyłam w niektóre rzeczy a aparat dalej kaput
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Oj, nie płakaj, odrosną



Taak... gitara, to mi swoje robiła, jak się uczyłam grać. Palce popuchnięte, nawet mi paznokieć zszedł o.O Do tej pory jest nierówny bardziej, niż inne.







Nigdy nie miałam tendencji do kręcenia się włosów - mam geny po mamie, a ona, jak zrobiła sobie trwałą, to miała ją do pierwszego mycia
Ale i tak szkoda
U mnie gitara podziałała na opuszki pozytywnie z tego względu, że nie bolą mnie palce jak zetne paznokcie na zero Ale na paznokcie baaardzo niekorzystnie wpływa, więc mogę sobie odpuścić granie akordami Takiego One czy Fade to black już nie zagram, co najfajniej te piosenki się gra ale są setki równie świetnych piosenek które można zagrać

Ja mam takie nijakie włosy, troche się falują, troche się prostują, puuuuuszą się niesamowicie, po myciu z szopą chodzę totalną, której za nic nie da się ogarnąć, jedynie pianka do włosów, masakra
Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Macie moze sniezne pazurki obsypane brokatem, ktory nie chcial sie wkrasc na zdjecia

edit: na serdecznym to nie skorka, tylko efekt po poparzeniu przy robieniu zapiekanek
Delikatne i śliczne
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora