Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 09:17   #2304
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Postaram się, ale rano sie spiesze i z reguły zapominam łapię co zwykle, czyli puder hauschki. Wyjme sobie na wierzch, ale czy to cos da? Mleko i kawa do pracy od 2 tygodni stoja na stole, tz kładzie mi tam rano kanapkę i kanapkę biorę a mleka i kawy nie dowiozłam.......

dzisiaj ide do tbs.
Właśnie ja sie zawsze zastanawiam jak Ty się wybierasz do tej roboty skoro jeszcze tyle musisz dojechać-ja bym chyba codziennie się spóźniała

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość


Oj biedna, a ile już macie ząbków? Ciężko przechodzi?
U nas z ząbkami jest kłopot. Ogólnie synuś bardzo dobrze znosi ząbkowanie. Górne wychodziły cztery na raz i oprócz gigantycznego ślinotoku, nie było marudzenia, płaczu, czy nieprzespanych nocy. Jesteśmy jednak troszkę do tyłu z ząbkami. Kończy za tydzień 15miesięcy, a ząbków ma dopiero sześć. Dentystka stwierdziła, że to dobrze, bo będą lepiej zmineralizowane. Oby. W weekend ponadto zauważyłam, że za dolną jedynką rośnie dwójka. Pediatra i stomatolog po telefonicznej konsultacji stwierdziły, że to niemożliwe. A jednak to ząbek! Jutro lub pojutrze idziemy do lekarza. Martwię się bardzo. Nie wiem co mu grozi - wyrywanie, operacja...może się niepotrzebnie nakręcam.
W tej chwili ma 7 widocznych ząbków. U nas jakiejś masakry wielkiej nie ma jeśli idzie o ząbki-ot potrafi być marudna i zwalam to na ząbki tym bardziej że sie ślini i pcha tam rączki-ale równie dobrze może to być wina pogody albo jej matka nie odpowiada
A z synkiem to rzeczywiście pierwszy raz się z czymś takim spotykam Kurcze mam nadzieję że to jednak nic poważnego. Na razie nie zamartwiaj się na zapas-pójdziesz do lekarza to będziesz wiedziała na czym stoisz i tak jak mówisz-nie nakręcaj się
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora