Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-19, 12:44   #3381
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Oficjalnie ogłaszam że jestem ślepa, dzisiaj przyszły do mnie próbki z pixie, calista, breena i titania na poziomie 0 i ja nie widzę prawie żadnej różnicy
Wampierz może Ty będziesz wiedzieć? Jestem jasnym latem, cera neutralny beż (jednak). Przy robieniu pasków na twarzy nie widzę różnicy
, ale jak przykładam woreczek to odnosze wrażenie że najlepiej mi się komponuje Breena
CALISTA - typowy neutralny, ziemisty kolor bez zdecydowanych tonów (kolorystyka typu Fairly Light Neutral w EDM)

TITANIA (NOWOŚĆ!) - bardzo zbliżony do Calista, ale z odrobinę większą ilością żółtych tonów, odrobinkę cieplejszy

BREENA - bardzo zbliżony do "Calista", ale nieco bardziej „przygaszony”, z odrobinę większą ilością oliwkowych tonó
w
Wiesz co, nie używałam jeszcze minerałów na tyle żeby porównywać odcienie, ale może spróbuj kilku myków - nawal grubszą warstwę (nawet za grubą), spróbuj nałożyć kilka odcieni i pochodzić parę godzin, najlepiej jakiś wysiłek fizyczny i zobacz czy się zoksydują albo nawilża na inny odcień, możesz też spróbowac pomalowac sobie inne miejsca niż twarz (szyja ,dekolt, ramię, dłoń) i potem porównać efekty.

BTW skórę na twarzy masz mniej więcej taką jak na ciele, czy przebarwioną? Bo czasem jest lepiej mieć podkład w odcieniu nieco innym niż naturalny kolor skóry, żeby korygował jakiś problem (naczynka, ziemistość).

Sam typ kolorystyczny nie determinuje odcienia cery, tylko ogólny efekt kolorystyczny.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora