Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-23, 17:14   #1160
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
na szczęście całe, ale przez chwilę już miałam wrażenie, że mam po paznokciach i wszystkie pójdą na 0

mani mam
mani zmyte dopiero wczoraj, nosiłam od soboty kto zgadnie oba lakiery, które mam na paznokciach (bez podglądania na insta) dostanie ode mnie 2 kg niczego
dobrze, że tak nie było

śliczne cukiereczki

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

I ten ból serca kiedy jednak coś się ułamało...

Haha, no czasami mi coś wyszło
O widzisz, i nie chce Ci nic przyrosnąć?
a weź...

no widzisz
nic a nic, tzn niby przeszedł metamorfozę tak jak reszta, ale był i nadal jest wyraźnie krótszy, tak chyba zostanie. A co ciekawe drugi serdak jest zupełnieee inny

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Niestety przez to głupie serduszko na środku może być problem ze zmieszczeniem na moim kciuku. Na Twoje paznokcie wydaje mi się ta płytka zdecydowanie za mała. A grubość koronki wydaje mi się ok. Chociaż to wiadomo, można będzie ocenić dopiero po stemplowaniu na paznokciach.
To pewnie technika, muszę poćwiczyć.
Serio? kurcze, faktycznie serce nie wiem po co dali, ale i tak wydawało mi się, że bokami jest sporo miejsca. Np nad sercem poziomo, myślę, że zmieściłabym tam kciuka mam takiej wielkości płytki podzielone na 4 ćwiartki no i problemów nie mam. Tzn nie wiem czy dobrze się wyraziłam pisząc grubość, chodzi o wielkość wzorów ogólnie. Np tu mało widać, że to koronka jakoś, a tu już dość fajnie. Na pewno wielkość paznokci ma znaczenie.
Ćwicz ćwicz i pokazuj

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Anulka i Amelka- ucieło mi Was - oba maniutki CUDOWNE


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Viv, że Ci go nie szkoda było Zdjęcie ciemne, żeby pokazać neonowość, robione normalnie na automacie wygląda jak róż zwykły, ale nie mam skóry jak Rumun na żywo
jakie piękny i jak Ci w nim ładnie!

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Amelka jakie fajne muchomorki, tzn trochę muchomorki no i paznokcie skrócone dla mnie na plus
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora