Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wysypka po antybiotyku!!:( proszę o pomoc!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 18:15   #12
olusia006
Raczkowanie
 
Avatar olusia006
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 118
GG do olusia006
Exclamation Dot.: wysypka po antybiotyku!!:( proszę o pomoc!!

dzieki dzeiwczyny za odzew. nawiazujac do Waszych odpwiedzi, chcialam powiedziec, ze ulotke czytalam, jak najbardziej, zawsze czytam wszystko co lykam. skutkami ubocznymi przy dalacinie, z tego co dobrze pamietam sa wymioty, nudnosci,wysypki,podrazni enia skorne. najgorsze jest to ze zaczelam brac antybiotyk w pt a uczulenie wyskoczylo z niecka z nacka we wtorek - wtedy juz w ogromnej postaci gdybym wczesniej choc male oznaki spostrzegla... oczywiscie we wtorek od razu odstawilam antybiotyk,ale to daleeeeko za pozno nawet nie podejrzewalam,ze moge byc uczulona, nigdy nie mialam zadnych problemow, uczulen, alergii ale nie straszcie ze az mc moge dochodzic do siebie oczywsicie zartuje ze to przez moja lekarz, onna Bogu ducha winna kobicinka, na angine pomoglo, jak reka odjal tylko co ja moge teraz poradzic, jak sie 'leczy' takie rzeczy co sie robi w takich wypadkach chcialabym sobie pomoc, w weekend zajecia, codziennie do pracy, a ja wygladam 'cudownie'!! codziennie tuszuje jakies krostki ale to jest koszmar wole nie myslec!! a o lusterku zapominam prosze o rady jak siem 'wyleczyc' dzieki wielkie za pomoc,pozdrawiam WAS
chciałam dodać ze zadnego puchniecia nie bylo nie ma i licze ze nie bedzie!!!! jeszcze tego by mi brakowalo
__________________
robaki sikają w krzaki
olusia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując