Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obgryzione paznokcie ze zdjęciami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-07, 19:16   #22
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
Super masz paznokcie

Ja patrzyłąm na ta SALLY HANSEN NAILGROWTH MIRACLE ZŁOTA ODŻYWKA ( http://img13.allegroimg.pl/photos/or.../11/1415471164 ) nie wiem czy to ta sama co Ty masz i rózni się tylko opakowaniem bo niby właściwości ma te same
tak to jest ta samaopakowanie moze sie roznic w zaleznosci skad jest, moja akurat jest produkowana do wloch bo ma wloskie napisy. najwazniejszy jest ten nr a w przypadku tej odzywki 3030, no i charakrterystyczna zlota butelka

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Też obgryzałam paznokcie. Teraz już nie obgryzam Czasem zdarzy mi się obedrzeć któregoś z boku, ale to i tak lepsze od tego, co było
Wyszłam z tego nałogu malując paznokcie na różne odcienie czerwieni i różu Każdy inny kolor obgryzałam, tych dwóch nie ruszałam. Pod spód obowiązkowo odżywka przyspieszająca wzrost paznokcia.

Ale bardzo mi w tym pomogło zażywanie biotyny. Już w połowie pierwszego opakowania widać efekty - paznokcie szybciej rosną, pogrubiają się, mniej rozdwajają. Minusem jest cena, bo za opakowanie płacę 33zł. Biorę Biotebal 5. Można też kupić biotynę w dawce 5mg taniej na allegro, ale ja wolę kupować w aptece.

Teraz zaczęłam jeszcze pić galaretki (bo stężałej nie lubię) bo pamiętam, że kiedyś, gdy grałam na gitarze w szkole muzycznej i musiałam mieć długie, twarde i naprawdę mocne paznokcie, jadłam codziennie galaretkę.
A i powiem jeszcze, że gra na gitarze to też dobry sposób na obgryzanie

ja biore silice od jakis 4 miesiecy.a ten biotebal dziala na wlosy??bo mi konkretnie o to najbardziej chodzi zeby nie wypadaly
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując