Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki pod oczami... u 14-latki!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-14, 23:40   #19
ociupinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 16
Dot.: Zmarszczki pod oczami... u 14-latki!

Cytat:
Napisane przez Ciasteczko56 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Wpisałam w google grafika te pojęcie i wyskoczyło mi mnóstwo zdjęć, więc tak do końca nie wiem które z nich przedstawia te fałdy Dennie Morgana. Z tych zdjęć wybrałam jedno, które najlepiej z wszystkich przypomina wygląd moich zmarszczek,wyglądają one dokładnie tak jak u tego dziecka. Czy to są te fałdy Dennie Morgana ?

P.S Zauważyłam, że to dziecko ma pod jednym okiem, tam gdzie jest napis wizaz, mniej zmarszczek niż pod drugim. Ale ja mam pod każdym okiem jednakowe zmarszczki, takie jak pod tym okiem po prawej stronie. Mam nadzieję że napisałam zrozumiale

Tak, przypuszczalnie są to fałdy Morgana, przeważnie są jednakowe, czasem są większe i tworzą worki pod oczami, a czasem tylko po 2 zmarszczki ( tzn. jak objawy np. alergii się nasilają, to mogą powstać większe zmarszczki i worki, a jak alergia czy azs słabnie okresowo, to ten objaw też jest mniejszy) Niektórzy nigdy nie mają zdiagnozowanego azs, bo nie mają objawów czynnego azs i nie wiedzą o nim, jeśli np. alergia na mleko nie daje u nich objawów skórnych, takich jak swędzące miejsca na skórze, ale mają np. genetyczną skłonność i wtedy objaw morgana jest, a sporadycznie pojawiających się oznak alergii nie kojarzy się z azs. Zresztą lekarze, nawet ci leczący alergików rzadko wspominają o fałdach morgana, chociaż jest to jedna z cech potwierdzających azs. Podobne objawy jak azs mogą dawać wg niektórych lekarzy jacyś ukryci lokatorzy (np. lamblie) ale trudno mi powiedzieć, czy wtedy też występuje fałd morgana. Jeśli jest od urodzenia, to raczej skłonność do azs. Być może masz fałd morgana, a nie zmarszczki, pogugluj i poczytaj na ten temat.
ociupinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując