Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-22, 11:49   #1775
nisiiaaa
Raczkowanie
 
Avatar nisiiaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 72
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

Cytat:
Napisane przez LuvMSI Pokaż wiadomość
Hm, dziewczęta teraz to ja mam problem
Po świętach [w najbliższą środe] ide do fryzjera ale w gruncie rzeczy jeszcze nie zdecydowałam co będę robić [oproćz nadania fryzurze odpowiedniego kształtu ^^]
Farbować raczej nie będę bo jednym odpowiednim kolorem byłaby czerń. Acz i na razie wole nie farbować ^^ bo moje włosy są zniszczone i akutalnie dmucham i chucham na nie i kiedy tylko mogę- nie prostuje. I boje sie ze farbowanei by je dobiło

Więc chciałabym sobie zrobić skunksa. I tu pojawił sie problem. Bo mam brązowe włosy, o jasniejszym odcieniu. I nie wiem jaki kolor wybrać. Chciałam czerń, ale zrezygnowałam [małowidoczna xDD] niebieski raczej by nie pasował, róż i fiolet też... Najchętniej to mocno bym je rozjaśniła, ale czy ich nie zniszcze? Prawdę mówiąc niewieleo tym wiem ^^"

Tak więc- pomóżcie, proszę
właśnie ja słyszałam, że rozjaśnianie niszczy włosy... x/

Cytat:
Napisane przez LuvMSI Pokaż wiadomość
Wiesz co? Ja też
Wtedy sie jeszcze nie udzielałam ;>
Ale moim jedynym "ale" było prostowanie. I wiecie co?
Jestem szczęśliwa że mam emo xD
Wyglądam super, tylko już nie tapiruje bo mam kudełki zniszczone ;D
Pokaże wam z jakim zdjęciem idę po świętach do fryzjera ;P

Jak ją zobaczyłam od razu odechcialo mi się farbować
Bo wiecie z tego co zauważyłam to emo mają albo czarne włosy albo jasniutki blond [a o nim nie ma mowy wygladałabym durnie z jasnymi włosami, ciemnymi oczami, czarnymi rzęsami i brwiami xD] ale ta dziewczyna jest totalnie śliczna
ona + skunks = szczęście LuvMSI
a propo. mam mniej więcej takio sam kolor jak ona- no może ton jaśniejszy. Czy skunks pasowałby mi tylko biały/jasny???
moim zdaniem powinny pasować... ja właśnie też będę chciała sobie zrobić skunksa... xP ale to jeszcze nie teraz..i ja planuje czarnego... ;P a mam średni brąz na głowie...co prawda mam też czarny spód, ale to nic.. xP poza tym ejszcze nad tym pomyśle.. xP do tego mam też niebieskie doczepiane...i też tak za bardzo nie mogę szaleć z kolorem zeby się nie żarły.. ;P no..a w czerwcu planuje znowu doczepić, bo te już mi z deka odrosły... i chyba znowu niebieski doczepie, ale do tego jeszcze kilka bialych..albo nie wiem jakiego koloru... biały czy turkus? i w ogole czy turkus będzie pasował do niebieskiego...? hmm...
__________________
...
nisiiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując