Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-12, 16:51   #1930
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

Cytat:
Napisane przez NoPasaran Pokaż wiadomość
ja właśnie chciałam dopytać się odnośnie doczepianych pasemek. Mam mozliwość zamówienia 10 pasemek ciemny brąż i jasny blond. Czy to prawda, że będzie mogła doczepić je osoba niedoświadczona? Wiem, że pewnie już ktoś o to pytał, jednak będę wdzięczna jeśli ktoś odpisze i opowie jak to działa z góry dzięki


Jestem na turalnie ciemną blondynką, teraz mam włosy koloru bardzo ciemny brąz. Chciałabym je przedłużyć i ufarbować kilka pasemek na blond mniej więcej jak na załączonych obrazkach

to razem będziesz miała 20 pasemek? ja mam teraz chyba około 30 założonych i w sumie to jest bardzo mało,zależy ile gramów mają pasemka które ty możesz zamówić...żeby włosy były bardziej gęste to myśle że z 40-50 pasemek najmniej,ja chciałam zagęścić i w sumie to mam ich i tak mało zakładałam je sobie sama i jest git,nie wyczesują sie i przy podciąganiu czy zmienianiu nie trace dużo swoich włosów...co do farbowania to można je farbować ale nie rozjaśniać,raz chciałam czarne rozjaśnić i nie wyszło heh później doczytałam że ich sie nie rozjaśnia więc kupiłam sobie 10 pasemek jasnego blondu i zafarbowałam na różowo
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując