Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-07, 13:09   #4009
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Absolutnie nie jest naturalny, nie dostałby certyfikatu z takim składem
Disodium EDTA nie jest składnikiem uznawanym za pożądany w kosmetykach naturalnych, dlatego jednostki certyfikujące nie uznają możliwości jego stosowania w formule kosmetyku naturalnego i organicznego.
Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Avene w sumie nie jestem pewna, ale Saffee raczej tak.
Wklajam skład ampulek Saffee Witaminy A. C. E. Ten zestaw właśnie zużyłam, dla mnie na dzień za bardzo kleista twarz, jedynie po peelingu się sprawdził. Na noc ok.

Ooo dzięki za przypomnienie tego balsamu miya, dla mnie było obłędne i ten zapach.
Nienajgorszy skład, lecz faktycznie nie do końca zgodny z szyldem eko, bo jeszcze oprócz edta jest butylene glicol, niestety, nie kojarzę większości marek na Twoich zdjęciach, uważaj, bo mogą niestety nie spełniać wymogów bezpieczeństwa, Avene to chyba jedynie wodę termalną ma naturalną, z Isana też różnie bywa.

Napisałam o olejkowym serum Miya, ale jeszcze muszę wspomnieć o peelingu all in one, fatalny, więcej na pewno nie kupię, strasznie się sypie, bardzo suchy, wystarczył na 3 razy. Do twarzy nawet nie próbowałam, bo jest bardzo ostry i faktycznie skórę wygładza, ale aż tak sypiącego się peelingu nie miałam jeszcze nigdy.

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując