Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ładna stylizacja do sprzątania
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 12:02   #12
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Ładna stylizacja do sprzątania

Ołówkowa spódnica może być nie do końca wygodna , ale nie rezygnowałabym do końca ze spódnic czy sukienek .

Nie wiem jak wyglądają wymogi względem Twojego ubioru ze strony pracodawcy i czy musisz nosić np. fartuszek etc.jednakże jak wspomniałaś w poście jesteś w pracy i nie działasz "w ukryciu" tylko masz kontakt z innymi pracownikami firmy. Doskonale rozumiem fakt, że możesz przy innych osobach czuć się skrępowana odbiegającym od reszty ubiorem.

Ja bym proponowała zaopatrzyć się w :

- klasyczne jeansy - bez ozdób, przetarć. Będą zapewniały Ci swobodę w poruszaniu się, ale też będą prezentowały się lepiej od legginsów na tle osób ubranych formalnie.
- bawełniane bluzki, t-shirty, tuniki - w stonowanych kolorach świetne do spodni i spódniczek, jak również jeansów
- koszula - zwłaszcza z dodatkiem elastycznych włókien, te nie mnące się są idealne do ruchliwej pracy
- spódniczka/sukienka - najlepiej jeans lub dzianina, bawełna - czyli wszystko to co się nie gniecie i zapewnia możliwość swobodnego ruchu. To, że pracujesz fizycznie nie oznacza wcale, że nie możesz wyglądać kobieco.

W uzupełnieniu wygodne buty - np. balerinki, tenisówki, bo domyślam, się, że znaczną część dnia spędzasz na przysłowiowych nogach.

Ja bym wybierała rzeczy wygodne, ale też z uwagą na to, że idę do pracy. Myślę, że można te dwie kwestie połączyć.

Oczywiście życzę powodzenia w nowej pracy !
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując